Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

USA: WZROST WNIOSKÓW O ZASIŁEK

Już trzeci z rzędu tydzień rośnie liczba nowych wniosków o zasiłek – podął amerykański Departament Pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są znacznie gorsze od oczekiwań rynków.

INFLACJA W USA
foto: pixabay.com

W ostatnim tygodniu złożono 224 tysięcy nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych w Stanach Zjednoczonych. Jest to najgorszy wynik od listopada ubiegłego roku i jest znacznie wyższy od prognozowanej liczby 214 tyś.

USA: WZROST WNIOSKÓW O ZASIŁEK


W stosunku do poprzedniego tygodnia, liczba nowych wniosków wzrosła o 9 tyś.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...