Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

USA: SPADŁA LICZBA WNIOSKÓW O ZASIŁEK

To co może wpływać na studzenie euforii rynku po danych o inflacji są dane o liczbie wniosków o zasiłek.
Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są one znacznie lepsze od oczekiwań analityków.

USA: SPADŁA LICZBA WNIOSKÓW O ZASIŁEK
NEW YORK CITY - DEC 01 Times Square ,is a busy tourist intersection of neon art and commerce and is an iconic street of New York City and America, December 01th, 2013 in Manhattan, New York City.

Jak wynika z informacji opublikowanych przez Departament Pracy w ubiegłym tygodniu pojawiło się 222 tys. nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych.

USA: SPADŁA LICZBA WNIOSKÓW O ZASIŁEK

Co oznacza, że liczba wniosków w spadła aż o 17 tysięcy od poprzedzającego tygodnia. Rynek z kolei oczekiwał, że będzie ich więcej bo przewidywał 236 tys. nowych wniosków.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.