Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

USA: SPADA LICZBA WNIOSKÓW O HIPOTEKI

Wysokie stopy procentowe przekładają się na wysokie oprocentowanie kredytów hipotecznych. W efekcie liczba wniosków o nowe hipoteki spadła w USA w ubiegłym tygodniu do najniższego poziomu od 1995 roku.

USA: SPADA LICZBA WNIOSKÓW O HIPOTEKI

Wskaźnik Związku Banków Hipotecznych, mierzący liczby wniosków o kredyty hipoteczne na zakup domów, zmniejszył się w ubiegłym tygodniu o 4,5 proc.

Badanie przeprowadzane przez Związek Banków Hipotecznych opiera się na informacjach dostarczanych przez banki hipoteczne, banki komercyjne oraz instytucje oszczędnościowe i jest prowadzone co tydzień od 1990 roku. Dane obejmują ponad 75 proc. wszystkich kredytów hipotecznych w Stanach Zjednoczonych.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Ceny żywności znowu wzrosną - uważają analitycy.

USA

W tym tygodniu inwestorzy czekają przede wszystkim na piątkowy raport o wydatkach gospodarstw domowych. To ten dokument ma kluczowe znaczenie dla decyzji Rezerwy Federalnej...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Rainbow rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem Szczechurą, prezesem, Rainbow Tours.

USA

W tym tygodniu amerykańscy inwestorzy oczekują na piątkowe dane o wydatkach gospodarstw domowych. To będzie ostatni tego typu raport przed kolejnym posiedzeniem Rezerwy Federalnej,...