Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

USA: ROZCZAROWUJĄCA SPRZEDAŻ DETALICZNA

Sprzedaż detaliczna w kwietniu miała
zerową dynamikę według danych opublikowanych przez Bureau of Economic Analysis, prognozy analityków wskazywały na wzrost o 1.0 proc.

SPRZEDAŻ DETALICZNA
SPRZEDAŻ DETALICZNA W USA

Jest to spore wyhamowie po mocnym wzroście w marcu, kiedy sprzedaż była „napędzana” przez czeki przekazane milionom Amerykanów przez państwo.

SPRZEDAŻ DETALICZNA W USA

Wyniki sprzedaży detalicznej to raport publikowany przez Census Bureau – rządową agencję wchodzącą w skład Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych. Raport obejmuje dane o całkowitej sprzedaży detalicznej W USA.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

BIZNES I POLITYKA

Ameryka ma prowizorium budżetowe. Nie zwlekając wczoraj Senat je przyjął, a prezydent Joe Biden podpisał plan finansowy państwa, który zapewnia finansowanie USA do 3...

USA

Negatywnie zaskoczyła lipcowa sprzedaż detaliczna w USA. Jak podał tamtejszy Departament Handlu sprzedaż zmalała w ujęciu miesięcznym o 1,1%, podczas gdy analitycy prognozowali spadek...