Connect with us

Hi, what are you looking for?

MAKRO

USA: ROZCZAROWUJĄCA SPRZEDAŻ DETALICZNA

Sprzedaż detaliczna w kwietniu miała
zerową dynamikę według danych opublikowanych przez Bureau of Economic Analysis, prognozy analityków wskazywały na wzrost o 1.0 proc.

Jest to spore wyhamowie po mocnym wzroście w marcu, kiedy sprzedaż była „napędzana” przez czeki przekazane milionom Amerykanów przez państwo.

Wyniki sprzedaży detalicznej to raport publikowany przez Census Bureau – rządową agencję wchodzącą w skład Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych. Raport obejmuje dane o całkowitej sprzedaży detalicznej W USA.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Dobre dane z Niemiec. W maju indeks instytutu ZEW przekroczył 84 punkty. To znacznie powyżej oczekiwań, które wyniosły niespełna 71 punktów.

RYNKI

Szyfrowany komunikator, BigShortBets ma wyrównać szanse na rynku kapitałowym - twierdzi inicjator jego powstania, Rafał Zaorski. Narzędzie budzi kontrowersje, ale może przyczynić się do rewolucyjnych zmian...

GAMING

Zaledwie 32 i pół miliona złotych wyniósł zysk netto CD Projektu w pierwszym kwartale 2021 roku. To ponad dwa razy mniej niż oczekiwali analitycy...

RYNKI

JSW nie jest zainteresowana kupnem ani nieodpłatnym przejęciem kopalń od Tauronu i innych spółek górniczych - poinformowała JSW w oświadczeniu.

Copyright © 2021 BIZNES24 sp. z o.o.