Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

USA – OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA W FIRMACH?

Prezydent USA Joe Biden zaapelował do prywatnych firm, by wprowadziły obowiązek szczepienia się przeciw COVID-19 wśród swoich pracowników. Apel prezydenta nastąpił tuż po tym, gdy amerykańska agencja żywności i leków zatwierdziła szczepionkę firm Pfizer-Biontech.

USA - OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA W FIRMACH?

Joe Biden w swoim wystąpieniu kierował prośbę o rozpoczęcie obowiązkowych szczepień do przedsiębiorców, przywódców organizacji pozarządowych, władz lokalnych i stanowych. „ten kto czekał z wprowadzaniem wymogów szczepień na pełną aprobatę FDA, wzywam cię, byś to teraz zrobił” – mówił prezydent podczas wystąpienia w Białym Domu. Obecnie w Stanach Zjednoczonych obowiązek szczepienia się dotyczy wszystkich pracowników federalnych oraz żołnierzy.

CZYTAJ TEŻ: MILION OSÓB NA KWARANTANNIE. WIĘCEJ, NIŻ NA BEZROBOCIU

Joe Biden namawiał w swoim wystąpieniu wszystkich obywateli, którzy nie zdecydowali się zaszczepić by to uczynili jak najszybciej i nie czekali, bo choć zdarzają się w szpitalach chorzy zaszczepieni na COVID, to w większości umierają lub ciężko przechodzą chorobę osoby niezaszczepione.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

USA - OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA W FIRMACH?

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wyjściu Chin z polityki zero COVID rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Bartoszem Ziółkiem, prezesem Amber Global Consulting oraz wykładowcą Szkoły Głównej Handlowej...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O uchylonych kontrowersyjnych przepisach dotyczących pośrednich transakcji rajowych rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Magdaleną Dymkowską, partnerem w Zespole Cen Transferowych w MDDP.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Chinach, gdzie właśnie łagodzona jest polityka „zero COVID” rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Andrzejem Juchniewiczem, szefem Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji...

AZJA

Przedłużające się lockdowny w Chinach doprowadziły w weekend do największych protestów społecznych od masakry na placu Tiananmen w 1989 roku.

%d bloggers like this: