Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

USA: LICZBA WNIOSKÓW O ZASIŁEK BEZ ZMIAN

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są to dane lepsze od oczekiwań analityków

USA: LICZBA WNIOSKÓW O ZASIŁEK BEZ ZMIAN
NEW YORK CITY - DEC 01 Times Square ,is a busy tourist intersection of neon art and commerce and is an iconic street of New York City and America, December 01th, 2013 in Manhattan, New York City.

Jak wynika z informacji opublikowanych przez Departament Pracy w ubiegłym tygodniu pojawiło się 208 tys. nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych.

USA: LICZBA WNIOSKÓW O ZASIŁEK BEZ ZMIAN

Co oznacza, że liczba wniosków nie zmieniła się od ubiegłego tygodnia. Rynek z kolei oczekiwał, że będzie ich więcej bo przewidywał 212 tys. nowych wniosków.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.