Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

URZĘDY SKARBOWE CZYNNE 8-19

Urzędy skarbowe w całej Polsce będą czynne od 8:00 do 19:00. Pracownicy informują, że nowe przepisy są niejasne i niedoprecyzowane.

URZĘDY SKARBOWE CZYNNE
Źródło: BIZNES24

Masz pytania, wątpliwości dotyczące zmian podatkowych wdrożonych od 1 stycznia? Zadzwoń lub przyjdź do urzędu skarbowego. W całej Polsce od dziś do końca lutego urzędnicy będą pracowali od 8:00 do 19:00 by rozwiać wątpliwości podatników. Problem w tym, że urzędnicy krajowej administracji skarbowej otwarcie krytykują Polski Ład i sposób wdrożenia przepisów.

CZYTAJ TEŻ: W TYM TYGODNIU KOREKTA ZANIŻONYCH PENSJI

W liście skierowanym do Premiera i ministra finansów przedstawiciele urzędów skarbowych zrzeszeni w Związkowej Alternatywie podkreślają, że są zaniepokojeni obecną sytuacją oraz zbyt pośpiesznym przygotowaniem i wdrożeniem reformy podatkowej. Pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej podkreślają, że nowe przepisy są niejasne i niedoprecyzowane, a Ministerstwo Finansów nie przedstawiło obowiązującej wykładni wielu kluczowych kwestii związanych ze zmianami w systemie podatkowym.

Urzędy skarbowe czynne dłużej

Pracownicy KAS buntują się też przeciwko wydłużeniu ich czasu pracy bez wcześniejszych konsultacji w tej sprawie. O zmianach dowiedzieli się w weekend.

BIZNES24 online
Telewizja BIZNES24 również online – oglądaj na https://biznes24.tv

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Analiza Oxford Economics jest tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z BIZNES24 z Mateuszem Urbanem z Oxford Economics.

BIZNES I POLITYKA

Uwaga - składki na ZUS trzeba zapłacić najpóźniej do dziś.

OTOCZENIE MAKRO

Być może warto podjąć decyzję o utrzymaniu stóp procentowych na lutowym posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej - napisał członek RPP Prof. Eryk Łon dla portalu...

GPW

Santander consumer Bank został ukarany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Bank stosował złe praktyki dotyczące udzielania kredytów konsumenckich.