Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

UNIMOT NAJDROŻSZY W HISTORII

Jednym z wygranych na fuzji Orlenu i Lotosu jest inna paliwowa firma czyli Unimot. Dzięki przejęciu m.in. spółki Lotos Terminale spółka z Opolszczyzny chce znacznie zwiększyć w przyszłym roku skalę swojego biznesu.

UNIMOT CHCE KUPIĆ OLAVION
źródło: Unimot

Spodziewany wzrost starają się antycypować giełdowi inwestorzy. W ciągu ostatnich 3 trzech miesięcy kurs akcji Unimotu wzrósł o ponad 23 proc. wspinając sie dziś na najwyższy poziom w 10-letniej giełdowej historii spółki. Ostatni raz akcje Unimotu wyceniane były powyżej 90 zł na początku 2017 roku.Czy rekordowo drogi unimot może być zatem jeszcze droższy?

Zdaniem analityków Domu Maklerskiego BOŚ – tak. W ostatniej rekomendacji, wydanej już po wynikach kwartalnych analitycy banku podwyższyli wycenę Unimotu do 115 zł i utrzymali zalecenie kupuj.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

UNIMOT NAJDROŻSZY W HISTORII

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że do 31 stycznia mija termin składania zeznania PIT-8AR czyli podatku z tytułu konkursów czy nagród w sprzedaży premiowanej rozmawiał Marcin Dobrowolski...

GPW

Stalprofil ze stratą blisko 6 mln zł netto.

GPW

Zysk Ultimate Games wyniósł niemal 7 mln zł.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O inwestycjach, które mogą zapewnić dużą stopę zwrotu w 2023 r. rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Zaorskim z BigShortBet$.

%d bloggers like this: