Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

BĘDZIE KOLEJNY WIEDŹMIN

Stało się to o czym rynek plotkował już od miesięcy. CD Projekt, największy rodzimy producent gier oficjalnie poinformował, że pracuje nad kolejną odsłoną serii gier „Wiedźmin”

BĘDZIE KOLEJNY WIEDŹMIN

CD PROJEKT ogłosił również, że przyszłe projekty studia będą korzystały z silnika Unreal Engine 5 w ramach zaplanowanej na wiele lat strategicznej współpracy z amerykańskim gigantem Epic Games. Dotychczas polska firma korzystała z REDengine — autorskiej technologii, którą nieustannie rozwijano od czasu wydanej w 2011 roku gry „Wiedźmin 2: Zabójcy królów”.
Na tym silniku oparta była gra „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, największy hit warszawskiego studia ale także ostatnia już, nie tak udana produkcja, czyli „Cyberpunk 2077”.

BĘDZIE KOLEJNY WIEDŹMIN

CD Projekt na mocy nowej umowy z Epic Games ma prawo tworzenia i wydawania gier opartych na silniku Unreal Engine 5 oraz jego kolejnych wersji.
Umowa z Epic Games została zawarta na okres 15 lat z możliwością jej dalszego przedłużania i nie ogranicza liczby gier tworzonych z wykorzystaniem silnika.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

Bez kategorii

Polscy inwestorzy postanowili zagrać na nosie zagranicznym funduszom grającym na spadek kurs CD Projektu i podbijają notowania producenta Wiedźmina i Cyberpunka.

POLSKA

Wyniki CD Projekt powyżej oczekiwań rynku.

RYNKI

Chcesz dywidendę z CD Projekt? Na decyzję masz mało czasu, bo trzeba ją podjąć najpóźniej w czwartek.

GPW

Czy to Sony podbiło w poniedziałek kurs CD Projektu? Akcje największej polskiej spółki gamingowej drożały o 7 procent, najmocniej w całym WIG20. Wieczorem cały...

%d bloggers like this: