Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

TS GAMES Z LEPSZYM ZYSKIEM W Q3 2023

Ten Square Games odnotowało ponad 22 mln zł skonsolidowanego zysku netto w III kw. tego roku wobec 19 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka.

SILNA PRZECENA TEN SQUARE GAMES

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 105 I PÓŁ mln zł w III kw. wobec nieco ponad 133 mln zł rok wcześniej.

“Intensywne działania mające przywrócić gry ‘Fishing Clash’ i ‘Hunting Clash’ na ścieżkę wzrostu oraz zbudować głębię monetyzacyjną w grze ‘Wings of Heroes’ przyniosły pozytywne efekty. W trzecim kwartale 2023 roku płatności wygenerowanie przez gry z portfolio grupy wzrosły o ponad 9% w stosunku do drugiego kwartału tego roku i wyniosły 110 mln zł. ” – czytamy w sprawozdaniu.

Grupa Ten Square Games jest producentem gier mobilnych w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Oczekiwania inflacyjne w USA są najniższe od dwóch lat - wynika z danych opublikowanych przez FED w Nowym Jorku.

PRAWO

Ustawa o Sądzie Najwyższym niekonstytucyjna. To jest ta ustawa, która miała uruchomić środki z Krajowego Planu Odbudowy.

USA

Dziś amerykanie próbowali sprzedać obligacje o wartości 50 mld dolarów. Tom di Galoma współkierujący nowojorską spółką BTIG powiedział MarketWatch, że aukcja poszła źle.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na wypłatę przez PKO BP maksymalnie 1,6 mld zł dywidendy z zysku za rok 2022 r.

%d