Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

WYNIKI

TS GAMES BEZ ODPISÓW Z ZYSKIEM W Q1’24

Ten Square Games odnotowało prawie 18 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. tego roku wobec niespełna 13 mln zł straty rok wcześniej.

TS GAMES BEZ ODPISÓW Z ZYSKIEM W Q1'24

Jak wynika z komunikatu spółki pozytywny wpływ na ten wynik miał brak zdarzeń o charakterze jednorazowym, które w analogicznym okresie 2023 roku obciążyły wynik Grupy kwotą odpisów aktualizujących w wysokości ponad 26 i pół mln zł.

Jest to wynik gorszy niż w poprzednich kwartałach, jednakże Grupa dalej pracuje nad efektywnością kosztową oraz stara się podnieść bazę przychodową” – czytamy w raporcie wynikowym TS GAMES.

Grupa Ten Square Games jest producentem gier mobilnych w modelu free-to-play. W portfolio grupy znajdują się m.in. „Fishing Clash” – jeden z najpopularniejszych na świecie symulatorów wędkarstwa 3D. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.; wchodzi w skład indeksu mWIG40.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSPORT

Jednym z głównych tematów na europejskich giełdach – obok amerykańskiej kampanii wyborczej jest kurs ikony tanich linii lotniczych. Ryanair znalazł się dzisiaj na imponującym...

DŁUG PUBLICZNY

Mocno rośnie zadłużenie w stosunku do PKB naszego kraju. I zdaniem ekonomistów będziemy zadłużać się coraz bardziej. CZYTAJ TEŻ: WIDMO WIBOROWEGO TSUNAMI NAD BANKAMI...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Mieszkanie we włoszech, albo dom we Włoszech. Jak bezpiecznie kupić nieruchomość nad Tybrem? Radzi Marcin Kwapiński, radca prawny, który jako polsko-włoski prawnik pomaga w...

INNE

Niewykluczone, że tarcze na pra zostaną z nami jeszcze w przyszłym roku. Rozmowy w tej sprawie zapowiedział Andrzej Domański, minister finansów.