Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

TRWA AWARIA W ING BANKU ŚLĄSKIM

Od godziny 8.50 występują problemy z działaniem Moje ING oraz Moje ING mobile – potwierdziła na antenie BIZNES24 zastępca Rzecznika Prasowego Joanna Majer-Skorupa.

TRWA AWARIA W ING BANKU ŚLĄSKIM

W tej chwili niektóre funkcje nie działają. Mogą występować problemy z wpłatami i wypłatami gotówki, płatnościami kartą w Internecie i korzystaniem z BLIKA. 

Można jednak sprawdzić saldo kont, historię transakcji, zrobić przelew i zapłacić kartą w sklepach stacjonarnych.

Jeżeli chodzi o moduł Makler – można zalogować się przez przeglądarkę internetową i wybrać zakładkę Makler w lewym górnym rogu ekranu. Można także korzystać z aplikacji na smartfony Makler Mobile lub złożyć zlecenie telefonicznie (z prowizją internetową).

ING Bank Śląski pracuje nad przywróceniem pełnego dostępu do systemu.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

TRWA AWARIA W ING BANKU ŚLĄSKIM

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

BIZNES I POLITYKA

PERN, podmiot odpowiadający za zarządzanie ropociągiem Przyjaźń poinformował, że prace nad awarią wciąż trwają. Do wycieku doszło na odcinku zachodnim w miejscowości Łania w...

FIRMA

Właściciele sklepów i stron internetowych na serwerach OVH mieli i mogą wciąż mieć problemy z dostępem do serca swojego biznesu.

GPW

ING Bank Śląski podwaja zyski w pierwszym półroczu w stosunku do tego samego okresu z zeszłego roku. To kolejny bank obok Pekao SA i...

%d bloggers like this: