Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

TORPOL Z GORSZYMI WYNIKAMI

WYNIKI TORPOLU
źródło: Torpol

Przed sesją swoje wyniki pokazał Torpol. Spółka zarobiła w trzecim kwartale prawie 23 mln zł to o ponad 17 mln zł mniej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły ponad 246 mln zł wobec prawie 270 mln zł rok wcześniej.

CZYTAJ TEŻ: RAINBOW TOURS LEPIEJ OD OCZEKIWAŃ

Mimo wyników słabszych niż przed rokiem spółka chwali sie, że poprawiła wynik na działalności finansowej. Na koniec września saldo działalności finansowej było dodatnie i wyniosło prawie 13 mln zł wobec 10 mln zł rok wcześniej., Wynik ten jest spowodowany głównie uzyskaniem wysokich przychodów odsetkowych od depozytów terminowych.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2014 roku.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

TORPOL Z GORSZYMI WYNIKAMI

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

American Express zanotował bardzo udany drugi kwartał. Spółka pod względem zysku netto przebiła zarówno oczekiwania analityków jak i wyniki sprzed roku. Mimo to nowojorska...

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wizz Air nie ląduje i nie startuje na Okęciu, londyńska giełda nie jest w stanie nadawać komunikatów, latać przestało szereg linii lotniczych w Azji....

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.