Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

TEN SQUARE GAMES WYPŁACI DYWIDENDĘ

Square Games chce wypłacić 10 zł dywidendy na akcję oraz skupić do 670 tys. akcji własnych – podała spółka w komunikacie.

TEN SQUARE GAMES WYPŁACI DYWIDENDĘ

Zarząd Ten Square Games chce by spółka wypłaciła w formie dywidendy łącznie ponad 72 mln zł, czyli 10 zł na akcję . Chce również skupić do 670 tys. akcji własnych po cenie nie niższej niż 200 zł i nie wyższej niż 600 zł za sztukę.

Proponowany dzień dywidendy to 5 lipca, a jej wypłata miałaby nastąpić 19 lipca 2021 roku.

Zgodnie z propozycją zarządu, pozostała część zysku czyli prawie 78 mln zł miałaby trafić na kapitał rezerwowy przeznaczony na nabycie akcji własnych w celu umorzenia.

TEN SQUARE GAMES WYPŁACI DYWIDENDĘ

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O zaskakujących wynikach CD Projektu rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Nielubowiczem, CFO i członkiem zarządu CD Projekt.

GPW

Zarząd Archicomu chce wypłacić zaliczkę na poczet dywidendy z zysku za ten rok. Na jedną akcje ma przypaść 46 groszy. Łącznie na zaliczkę ma...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach i polityce dywidendowej spółki Boryszew rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Kowalczykiem, prezesem Grupy Boryszew.

GPW

Santander poinformował dziś, że wypłaci 23 zł 25 groszy zaliczkowej dywidendy. Akcje spółki rosną na warszawskim parkiecie o ponad 1 procent. Pod koniec października...

%d