Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

TEN SQUARE GAMES +49% ZYSKU NETTO W 1Q21

Gamingowa spółka notowana na GPW Ten Square Games wypracowała w pierwszym kwartale ponad 52 mln zł zysku netto, o 49 proc. więcej niż przed rokiem – podała spółka w raporcie kwartalnym. Rynek szacował zysk na poziomie prawie 49 mln zł.

TEN SQUARE GAMES +49% ZYSKU NETTO W 1Q21

Przychody w pierwszych trzech miesiącach roku wyniosły ponad 174 mln zł wobec 95 mln zł w analogicznym okresie 2020 roku.

Wynik EBITDA sięgnął prawie 57 mln zł, co oznacza wzrost o 49 proc. rok do roku.

CZYTAJ TEŻ: BIZNES I ZARZĄDZANIE – NOWY PRZEDMIOT W SZKOŁACH – ROZMAWIAMY Z MINISTREM CZARNKIEM (ROZMOWA)

Jak podała spółka w kwietniu płatności od graczy „Fishing Clash” wyniosły prawie 43 mln zł, a wydatki marketingowe sięgnęły 8 i pół mln zł.
Gra „Hunting Clash” wygenerowała 11 mln zł płatności od graczy, przy nakładach marketingowych w wysokości 6 mln zł.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...

ŚWIAT

Liczba nowych abonentów Netfliksa w ostatnim kwartale minionego roku okazała się niższa niż oczekiwał rynek, co doprowadziło do 20 proc. przeceny akcji w handlu posesyjnym.

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

GPW

Silna przecena Ten Square Games. Cena akcji w ramach przyspieszonej budowy księgi popytu została ustalona na 315 zł - podała spółka. To aż 11%...