Connect with us

Hi, what are you looking for?

GAMING

TEN SQUARE GAMES +49% ZYSKU NETTO W 1Q21

Gamingowa spółka notowana na GPW Ten Square Games wypracowała w pierwszym kwartale ponad 52 mln zł zysku netto, o 49 proc. więcej niż przed rokiem – podała spółka w raporcie kwartalnym. Rynek szacował zysk na poziomie prawie 49 mln zł.

Przychody w pierwszych trzech miesiącach roku wyniosły ponad 174 mln zł wobec 95 mln zł w analogicznym okresie 2020 roku.

Wynik EBITDA sięgnął prawie 57 mln zł, co oznacza wzrost o 49 proc. rok do roku.

Jak podała spółka w kwietniu płatności od graczy „Fishing Clash” wyniosły prawie 43 mln zł, a wydatki marketingowe sięgnęły 8 i pół mln zł.
Gra „Hunting Clash” wygenerowała 11 mln zł płatności od graczy, przy nakładach marketingowych w wysokości 6 mln zł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Dobre dane z Niemiec. W maju indeks instytutu ZEW przekroczył 84 punkty. To znacznie powyżej oczekiwań, które wyniosły niespełna 71 punktów.

RYNKI

Szyfrowany komunikator, BigShortBets ma wyrównać szanse na rynku kapitałowym - twierdzi inicjator jego powstania, Rafał Zaorski. Narzędzie budzi kontrowersje, ale może przyczynić się do rewolucyjnych zmian...

GAMING

Zaledwie 32 i pół miliona złotych wyniósł zysk netto CD Projektu w pierwszym kwartale 2021 roku. To ponad dwa razy mniej niż oczekiwali analitycy...

RYNKI

JSW nie jest zainteresowana kupnem ani nieodpłatnym przejęciem kopalń od Tauronu i innych spółek górniczych - poinformowała JSW w oświadczeniu.

Copyright © 2021 BIZNES24 sp. z o.o.