Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

TAYLOR SWIFT ROZDAŁA 55 MLN DOLARÓW. KOMU?

Amerykańska supergwiazda rozdała w sumie ponad 55 milionów dolarów premii dla pracowników obsługujących jej tour – w tym po 100 000 dolarów dla każdego z około 50. kierowców ciężarówek.

Taylor Swift
Taylor Swift

Premie to bonus na zakończenie, trwającej od marca trasy koncertowej Taylor – Eras Tour. Koncerty przyciągnęły tak wielkie rzesze fanów, że – przykładowo – tłumy, które zebrały się na koncertach w Denver widać było z kosmosu. Według danych Pollstar, trasa koncertowa Eras ma szansę stać się najbardziej dochodową trasą koncertową wszech czasów – może ona przynieść ponad 1 miliard dolarów przychodów.

Co ciekawe, sukces trasy ma również zauważalny wpływ na gospodarkę Stanów Zjednoczonych, ponieważ wpłynął na wzrost wydatków w miastach odwiedzanych przez astystkę – do tego stopnia, że przyciągnął uwagę Rezerwy Federalnej – podaje Business Insider US.

Sama Swift na szczodrych premiach na pewno nie zbiednieje, bo jest jedną z najwyżej opłacanych artystek. Wg Forbesa, jest 34. najbogatszą kobietą w stanach, z majątkiem szacowanym na 740 milionów dolarów.

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

TAYLOR SWIFT ROZDAŁA 55 MLN DOLARÓW. KOMU?

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czym jest efekt Taylor Swift oraz dlaczego po ogłoszeniu dat koncertów popularnych artystów rosną ceny najmu krótkoterminowego, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24...