Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

TAURON POLSKA MA 3 NOWYCH WICEPREZESÓW. ARTUR MICHAŁOWSKI P.O. PREZESA ZARZĄDU

Tauron Polska Energia ma trzech nowych wiceprezesów i tymczasowego prezesa.
Rada nadzorcza spółki powołała Artura Michałowskiego na stanowisko wiceprezesa ds. handlu, Krzysztofa Surmę na stanowisko wiceprezesa ds. finansów oraz Patryka Demskiego na stanowisko wiceprezesa ds. strategii i rozwoju.

TAURON POLSKA MA 3 NOWYCH WICEPREZESÓW. ARTUR MICHAŁOWSKI P.O. PREZESA ZARZĄDU

Dodatkowo Michałowski będzie czasowo pełnił obowiązki prezesa zarządu spółki. Wcześniej, od 2016 roku pełnił funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Technicznych PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa.

CZYTAJ TEŻ: ZNAKOMITY ZYSK ARCTIC PAPER GROUP (ROZMOWA)

Jak podkreślił cytowany w komunikacie Tauronu nowy p.o. prezesa odblokowanie potencjału rozwojowego firmy będzie jednym z priorytetowych działań zarządu. Dlatego przeprowadzenie firmy przez wymagający okres transformacji to ogromne wyzwanie, ale też obowiązek.

Tauron to po PGE druga co do wielkości grupa energetyczna w Polsce.

TAURON POLSKA MA 3 NOWYCH WICEPREZESÓW. ARTUR MICHAŁOWSKI P.O. PREZESA ZARZĄDU

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Grupa Tauron szacuje, że w trzecim kwartale zarobiła 387 mln zł, to niemal o 100 mln zł więcej od oczekiwań rynków. Według podanych szacunków,...

GOSPODARKA

Dziś w samo południe odbędzie się Walne Zgromadzenie Wspólników raciborskiego Rafako. Od tego spotkania zależą dalsze losy spółki. Jeśli WZA nie godzi się na...

GIEŁDA

Po zakończeniu notowań na warszawskim parkiecie swoje szacunki za drugi kwartał pokazał Tauron.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O zapowiedzi utworzenia Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Energetycznego (NABE) rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Danielem Czyżewskim z Energetyka24.com.

%d