Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

CENY

TAŃSZE TANKOWANIE TYLKO DZISIAJ

TAŃSZE TANKOWANIE
foto: pixabay.com

Dzisiaj ostatni dzień wakacji oraz tańszego tankowania na stacjach Orlenu. Do końca dnia można zatankować ze zniżką 30 groszy na litrze paliwa, a posiadacze Karty Dużej Rodziny odliczą sobie nawet 45 groszy.

Warunkiem skorzystania z promocji na stacjach Orlenu jest uczestnictwo w programie lojalnościowym Vitay i posiadanie plastikowej karty lub aplikacji z aktywowanymi kuponami. Jednorazowo można zatankować do 50 litrów, co daje możliwość zaoszczędzenia maksymalnie od 15 do 22 złotych i 50 groszy, w zależności od rodzaju tankowanego paliwa.

CZYTAJ TEŻ: CUD NA ORLENIE

Także dzisiaj kończy się akcja rabatowa na stacjach BP. Klienci uczestniczący w programie lojalnościowym Payback i posiadający plastikową kartę lub aplikację otrzymają 30 groszy zniżki za litr zatankowanej benzyny bezołowiowej lub oleju napędowego, a 10 groszy za zatankowanie autogazu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

TAŃSZE TANKOWANIE TYLKO DZISIAJ

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!
Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: