Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ŚWIETNY DEBIUT KOSMICZNEJ SPÓŁKI NA GPW. KURS +26%

Specjalizująca się w kosmicznych technologiach firma Creotech Instruments udanie zadebiutowała na alternatywnym rynku NewConnect. Na otwarciu premierowych notowań kurs wzrósł o ponad 26 proc.
Firma jest 372 spółką notowaną na tym rynku i 23 tegorocznym debiutantem na NewConnect.

ŚWIETNY DEBIUT KOSMICZNEJ SPÓŁKI NA GPW. KURS +26%

Creotech Instruments jest największą polską firmą produkującą i dostarczającą na światowy rynek technologie kosmiczne oraz specjalistyczną elektronikę i aparaturę, m.in. na potrzeby komputerów kwantowych, kryptografii kwantowej, czy laboratoriów fizyki kwantowej i wysokich energii. Urządzenia spółki brały udział w 26 projektach dla sektora kosmicznego, w tym 10 dla lotnych misji kosmicznych – z czego 4 zrealizowanych dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

ŚWIETNY DEBIUT KOSMICZNEJ SPÓŁKI NA GPW. KURS +26%

Grzegorz Brona prezes spółki Creotech Instruments będzie gościem BIZNES24 o godz. 17:15.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

Bez kategorii

Inwestorzy rzucili sie na akcje dzisiejszego debiutanta na rynku NewConnect, firmy One Solution. Nadwyżka popytu jest tak dyża że po godzinie handel wciąż się...

GPW

Kurs akcji producenta gier Hydra Games spadł na otwarciu w piątkowym debiucie na NewConnect o 46 proc. do 81 zł.To już drugie podejście tego...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

GPW

O 12 procent spadł kurs akcji gamingowej spółki Render Cube na dzisiejszym debiucie na rynku NewConnect. Render Cube jest już 32. tegorocznym debiutantem na...