Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ŚWIETNE WYNIKI VERCOMU

WYNIKI VERCOMU
źródło: Redlink

Sporym wzrostem przyjęli inwestorzy wyniki Vercomu. Szacowana skorygowana EBITDA tej technologicznej spółki specjalizującej się w usługach komunikacji dla biznesu w czwartym kw. 2023 r. wyniosła 24 mln 200 tys. zł mln zł, co oznacza wzrost rdr o 28 proc.

CZYTAJ TEŻ: LPP NAJDROŻSZE W HISTORII

Rynek liczył że kwartalny zysk Vercomu przed opodatkowanie, amortyzacją i kosztami kredytów będzie o pół miliona zł niższy. Przychody Vercomu w czwartym kwartale wyniosły zaś 96,5 mln zł, co oznacza wzrost rok do roku o 19 proc. To wszystko przełożyło się na podwojenie zysku netto w ostatnich trzech miesiącach 2023 r., który wzrósł do 31,3 mln zł.

Vercom tworzy globalne usługi komunikacji w modelu SaaS, które umożliwiają klientom budowanie relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Jak chwali się poznańska spółka obecnie z jej usług korzysta blisko 80 tys. firm i przedsiębiorców na 180 rynkach.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ŚWIETNE WYNIKI VERCOMU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Ceny żywności znowu wzrosną - uważają analitycy.

USA

W tym tygodniu inwestorzy czekają przede wszystkim na piątkowy raport o wydatkach gospodarstw domowych. To ten dokument ma kluczowe znaczenie dla decyzji Rezerwy Federalnej...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Rainbow rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem Szczechurą, prezesem, Rainbow Tours.

USA

W tym tygodniu amerykańscy inwestorzy oczekują na piątkowe dane o wydatkach gospodarstw domowych. To będzie ostatni tego typu raport przed kolejnym posiedzeniem Rezerwy Federalnej,...