Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ŚWIETNE WYNIKI COMP ZA ZABEZPIECZENIA W IT

Comp to kolejna firma z branży IT z giełdowego parkietu, która zaraportowała zwiększone zyski w 1 półroczu 2021 roku, niż rok wcześniej. Zysk netto 35 mln zł wobec starty w zeszłym roku.

ŚWIETNE WYNIKI COMP ZA ZABEZPIECZENIA W IT

Comp SA to firma dostarczająca systemy cyber-bezpieczeństwa do firm i instytucji. W czasach kiedy coraz więcej firm i instytucji jest narażona na ataki hackerskie można się spodziewać coraz większego popytu na tego typu rozwiązania co pokazały półroczne wyniki.

CZYTAJ TEŻ: FATALNY DEBIUT HYDRA GAMES. AKCJE W DÓŁ PRAWIE O POŁOWĘ

Przychody z sprzedaży wyniosły 417 mln zł i zwiększyły się o 170 mln zł w stosunku do zeszłego roku. Imponujące zyski netto w wysokości 35 mln zł w porównaniu z milionową stratą za pierwsze półrocze 2020 roku.

W kolejnych miesiącach firma chce zbudować pozycję największego producenta urządzeń fiskalnych w Polsce i Europie.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Huśtawka na akcjach Microsoftu po kwartalnych wynikach. Akcje staniały o aż 4 procent gdy Microsoft opublikował raport z przychodami i zyskiem aż o jedną...

ŚWIAT

Liczba nowych abonentów Netfliksa w ostatnim kwartale minionego roku okazała się niższa niż oczekiwał rynek, co doprowadziło do 20 proc. przeceny akcji w handlu posesyjnym.

GPW

Mercator Medical miał w czwartym kwartale kw. 7,7 mln zł straty netto, wobec niespełna 349 mln zł zysku w poprzednim roku - szacuje spółka.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...