Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

ŚWIDER ODCHODZI Z ZARZĄDU KGHM

Marek Świder, doświadczony menedżer odpowiadający za produkcję, zrezygnował z zasiadania w zarządzie KGHM

Zakłady KGHM
Źródło: KGHM SA

Świder został powołany do zarządu w marcu 2022 roku. Z grupą KGHM związany jest od początku swojej kariery zawodowej, czyli od 1996 r.

ŚWIDER ODCHODZI Z ZARZĄDU KGHM
zdjęcie: KGHM

Pracował na stanowiskach takich jak dyrektor naczelny Oddziału Zakłady Górnicze „Rudna”, dyrektor naczelny ds. Górnictwa w Aktywach Zagranicznych, główny inżynier górniczy czy dyrektor Departamentu Zarządzania Projektami. W latach 2015-2016 odpowiedzialny był za obszar produkcji na stanowisku wiceprezesa ds. produkcji w KGHM International.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O planowanych dopłatach do zakupu samochodów elektrycznych w tym również używanych, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Maciejem Gisem z Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co zmieni reforma rynku bilansującego i jak może poprawić wyceny energii elektrycznej, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Maciejem Wapińskim z PSE

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym ile kosztuje utrzymanie Spodka i jakie są koszty największych konferencji rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Wojciechem Kuśpikiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Wspierania...

INNE

Gdański port unieważnił postępowanie na hub w którym ma przeładowywane być m.in zboże. Spółka nie podała przyczyn anulowania postępowania.