Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

SUNEX Z REKORDOWYM KWARTAŁEM

Sunex był dzisiaj liderem wzrostów na GPW – +16.27% na zamknięciu.

SUNEX

Najgorętsza, nie tylko z nazwy, spółka na GPW znowu rozpala emocje inwestorów. Kurs akcji specjalizującej się w fotowoltaice spółki Sunex urósł ponad 16 proc. po publikacji wyników za trzeci kwartał.

Zysk netto firmy z Raciborza wyniósł 26 mln 800 tys. zł wobec nieco ponad 7 mln zł w trzecim kwartale 2021 roku. Natomiast skonsolidowane przychody ze sprzedaży wzrosły do 196 mln zł z 84 mln zł rok wcześniej. Poprawa wyników to głównie efekt boomu na pompy ciepła.

CZYTAJ TEŻ: ZYSK PZU W 3Q WYŻSZY OD OCZEKIWAŃ

Dzięki temu Sunex stał się jednym z ulubieńców inwestorów na warszawskim parkiecie. Od początku roku kurs akcji firmy skoczył o ponad 370 proc.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

SUNEX Z REKORDOWYM KWARTAŁEM

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: