Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

STS ZNIKNIE Z GPW? JEST WEZWANIE

WYKUP AKCJI STS

Entain CEE ogłasza wezwanie na 100% akcji STS Holding. Brytyjska spółka oferuje 24,80 zł za akcję. Czy znany bukmacher zniknie z GPW?

Dokumenty wezwania mają zostać opublikowane w połowie lipca. Zaraz później rozpocznie się przyjmowanie zapisów.

Warunek złożenia zapisów na sprzedaż minimalnej liczby akcji w ramach wezwania ustalony jest na próg 50% ogólnej liczby głosów.

Jak podano w komunikacie Fundacja Rodziny Juroszków zobowiązała się do złożenia zapisów w wezwaniu na ok. 70% akcji, w związku z czym próg 50% zostanie osiągnięty.

Nabycie akcji uzależnione jest od zgody organów antymonopolowych.

W Entain CEE 75% udziałów posiada Entain Plc międzynarodowa spółka notowana na giełdzie w Londynie, która zajmuje się zakładami sportowymi. Do firmy należą takie marki, jak BWIN, Coral, Ladbrokers czy PartyPoker.

Dzisiejszą sesję STS zakończył ponad 3 proc. wzrostem. Na zamknięciu jedna akcja spółki kosztowała 21,50 zł.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: