Komisja Nadzoru Finansowego wpisała na listę ostrzeżeń publicznych Kancelarię Finansową Nikodemus – Finance Tomasz Lisiecki, Kancelarię Prawno-Egzekucyjną „Dusi Grosz” i podmiot działający za pomocą kilki stron internetowych – m.in. capital-trade.eu
W przypadku całej trójki KNF złożyła zawiadomienia do prokuratury. Kancelarii Nikoemus, Komisja zarzuca prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia.
CZYTAJ TEŻ: PIENIĘDZY ZNÓW PRZYBYWA SZYBCIEJ. INFLACJA JESZCZE WZROŚNIE?
Z kolei Kancelaria Prawno-Egzekucyjna „Dusi Grosz” według komisji bezprawnie używa oznaczeń funduszu inwestycyjnego, którym de facto nie jest.
Ostatni podmiot wpisany przez KNF na listę ostrzeżeń ma za pomocą stron internetowych m.in. capital-trade.eu prowadzić obrót instrumentami finansowymi bez odpowiednich zezwoleń.
Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.
Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24
Tylko 36 groszy dziennie za dostęp przez www i 72 grosze dziennie za dostęp do aplikacji i VOD (przy rocznym abonamencie)
Sprawdź na BIZNES24.TV