Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

STRACH O STOPY POWODUJE SPADKI NA WALL STREET

SPADKI NA WALL STREET

Wieczorem dowiemy się jakie nastroje i oczekiwania co do przyszłości mają menedżerowie usług i przemysłu w Stanach Zjednoczonych. A wczoraj spadkami zamknął sesję rynek amerykański, na którym odżył strach o podwyżki stóp procentowych.

Gościem honorowym zamknięcia handlu byli przedstawiciele wydobywczej spółki AngloGold Ashanti z okazji 25 rocznicy debiutu.

CZYTAJ TEŻ: BANK JAPONII UTRZYMAŁ STOPY

Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka UnitedHealth, która zyskała 1.83%. Najsłabiej wypadła spółka Cisco, która spadła 3.89%.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka FedEx, która zyskała 4.52%. Największe straty zanotowała spółka Alexandria Real Estate, która była pod kreską 8.29%.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

BANKI

Sezon wynikowy na Wall Street otwiera dzisiaj JP Morgan Chase. Jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie w pierwszym kwartale tego roku wypracował o...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym kiedy inflacja może „wyskoczyć” z celu inflacyjnego i czy z tym mogą się wiązać zmiany w stopach procentowych w najbliższych kwartałach, rozmawiał...

USA

Dziś poznamy oczekiwania inflacyjne Amerykanów – kluczowe dla prognozowania przyszłego wzrostu cen. Czwartkowa sesja była spokojna, choć nie zabrakło ekstremalnych ruchów kursowych. Gośćmi zamknięcia...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są to dane nieco lepsze od oczekiwań analityków.