Wieczorem dowiemy się jakie nastroje i oczekiwania co do przyszłości mają menedżerowie usług i przemysłu w Stanach Zjednoczonych. A wczoraj spadkami zamknął sesję rynek amerykański, na którym odżył strach o podwyżki stóp procentowych.
Gościem honorowym zamknięcia handlu byli przedstawiciele wydobywczej spółki AngloGold Ashanti z okazji 25 rocznicy debiutu.
CZYTAJ TEŻ: BANK JAPONII UTRZYMAŁ STOPY
Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka UnitedHealth, która zyskała 1.83%. Najsłabiej wypadła spółka Cisco, która spadła 3.89%.
Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka FedEx, która zyskała 4.52%. Największe straty zanotowała spółka Alexandria Real Estate, która była pod kreską 8.29%.
