Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

STARY WIEDŹMIN NA NOWE KONSOLE

Na rynek wchodzi „Wiedźmin 3: Dziki Gon” w wersji na konsole najnowszej generacji

STARY WIEDŹMIN NA NOWE KONSOLE

Czy nowa edycja starego Wiedźmina pomoże dziś akcjom CD Projektu? Na rynek wchodzi „Wiedźmin 3: Dziki Gon” w wersji na konsole najnowszej generacji. I już zbiera entuzjastyczne recenzje.

Jak zachwala studio gra w wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series XS oraz komputery PC nowej generacji została w pełni zoptymalizowana i wzbogacona o szereg ulepszeń graficznych i technicznych, wykorzystujących możliwości współczesnego sprzętu. Gra zawiera też dodatki nawiązujące do serialu Netflixa o Wiedźminie.

Osoby posiadające dowolne wydanie gry na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC otrzymają aktualizację na nową generację bezpłatnie.
Wydany ponad 7 lat temu Wiedźmin 3 to największy hit w historii CD Projektu. Trzecia odsłona przygód Geralta z Rivii sprzedała się do tej pory w aż 40 mln kopii na całym świecie. To czyni ją trzynastą najlepiej sprzedającą się grą w historii.
Wiedźmin uczynił też CD Projekt najwartościowszą swego czasu polską spółką na GPW. Dwa lata temu kurs akcji warszawskiej spółki sięgał 460 zł co przekładało się na 46 mld zł kapitalizacji. Dziś, po wizerunkowej i sprzedażowej klapie Cyberpunka 2077, jedna akcja CD Projektu kosztuje 137 zł, a cała spółka jest warta niespełna 14 mld zł, co plasuje ją na trzynastym miejscu na całej GPW.


Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

STARY WIEDŹMIN NA NOWE KONSOLE

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!
Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

%d bloggers like this: