Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

EUROPA

SPOTKANIE MORAWIECKI – VON DER LEYEN

Komisja Europejska ma przedstawić pakiet przepisów dotyczących strategii osiągnięcia przez Unię Europejską neutralności klimatycznej do 2050 r.
Wczoraj w Brukseli m. in. o polityce klimatycznej właśnie rozmawiali: Ursula von der Leyen, szefowa Komisji Europejskiej i premier Mateusz Morawiecki.

SPOTKANIE MORAWIECKI - VON DER LEYEN

„To było dobre spotkanie z polskim premierem dzisiejszego wieczoru ” -podsumowała na Twitterze szefowa Komisji Europejskiej. Oprócz kwestii klimatycznych, Morawiecki i Von der Leyen rozmawiali także o Funduszu Odbudowy, taksonomii i praworządności.

CZYTAJ TEŻ: RZĄD SZYKUJE TARCZĘ ANTYŁADOWĄ. WRESZCIE (ZMIANY W POLSKIM ŁADZIE)

Dziś Komisja Europejska ma przedstawić tzw. Pakiet Ekologiczny. Z wcześniejszych zapwiedzi Fransa Timmermansa – wiceszefa Komisji europejskiej wynika, że kluczowe będzie wspieranie przemysłu i społeczeństwa w czasie transformacji energetycznej.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

SPOTKANIE MORAWIECKI - VON DER LEYEN

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Zdaniem polskiego rządu Komisja Europejska nie może pomagać Rosji w omijaniu sankcji. Chodzi o wytyczne KE budzącą kontrowersje interpretację tego, w jaki sposób kraje...

BIZNES I POLITYKA

W ramach kampanii "Stand up for Ukraine" Komisja Europejska uruchomiła nowy system przekazywania darowizn rzeczowych przez firmy prywatne na Ukrainę, do Mołdawii i do...

POLSKA

Dymisja w rządzie. Premier zdymisjonował Piotra Nowaka - dotychczasowego szefa resortu rozwoju i technologii. Według premiera wyczerpała się uzgodniona formułą współpracy z ministrem Nowakiem.

CENY

Będziemy mieli najwyższą inflację w całej Unii Europejskiej. Na osłodę - przy jednym z najwyższych wzrostów PKB. To prognozy Komisji Europejskiej na 2022 rok.

%d bloggers like this: