Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

SPIRIT AIRLINES ODRABIAJĄ STRATY

Amerykańskie tanie Linie lotnicze Spirit Airlines
podniosły dzisiaj swoją prognozę finansową na czwarty kwartał ubiegłego roku, co spowodowało wzrost akcji w handlu przedsesyjnym o pponad 25%.

SPIRIT AIRLINES ODRABIAJĄ STRATY
zdjęcie: spirit airlanes

To i tak nieznaczne odbicie po ponad 60% spadku z początku tego tygodnia, kiedy sąd zablokował przejęcie Spirit Airlines przez JetBlue Airways za prawie 4 miliardy dolarów. Niektórzy analitycy uważają, że blokada transakcji może zmusić linie Spirit do ogłoszenia upadłości.

Tymczasem linie spodziewają się, że przychody osiągną górny poziom z wcześniejszych prognoz, dzięki dużym wzrostom ruchu lotniczego na koniec roku.

Spółka oszacowała, że ​​skorygowane ujemne marże wyniosą od 12% do 13%, co stanowi poprawę w stosunku do poprzedniej prognozy aż o 19%.

Spirit Airlines jest notowana na Nowojrskiej giełdzie a od swojego rekordu wszechczasów w 2015 roku straciła ponad 90% kapitalizacji rynkowej.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

USA

Wygrana Donalda Trumpa może oznaczać rewolucję na Wall Street. Kandydat do fotelu prezydenta USA zapowiada zniesienie części przepisów, które zostały uchwalone po kryzysie bankowym...

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.