Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SPADŁ ZYSK UNIBEPU

UNIBEP
źródło: Unibep

Budowlana spółka Unibep miała w pierwszym kwartale roku 523 i pół miliona złotych przychodów oraz zysk netto w wysokości niemal 4 i pół miliona złotych. W ocenie zarządu ten rok zapowiada się jako szczególnie trudny.

CZYTAJ TEŻ: ROŚNIE SPRZEDAŻ W SIECI SPHINX

Osiągnięty w pierwszym kwartale przychód był o ponad sto milionów złotych wyższy od kwartalnego sprzed roku. Tegoroczny zysk spadł zaś niemal czterokrotnie. To zapowiedź gorszego okresu, o którym mówił niedawno nowy prezes spółki Dariusz Blocher, ostrzegając rynek, że ten rok będzie dla spółki trudny, może nawet trudniejszy niż poprzedni. Lepsze informacje będą pewnie przychodziły w latach następnych. Może być tak, że wynik tego roku będzie gorszy niż zeszłego – mówił Blocher – ale będziemy walczyli, by tak się nie stało.

SPADŁ ZYSK UNIBEPU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: