Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SPADŁ ODSETEK BYKÓW NA GPW

AUTO PARTNER

Odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu sześciu miesięcy trendu wzrostowego na GPW wynosi obecnie niecałe 41%.

Z kolei odsetek niedźwiedzi wzrósł o prawie 2% i wynosi niecałe 35%.

Trendu bocznego w najbliższych sześciu miesiącach spodziewa się ponad 24% badanych inwestorów, co oznacza wzrost o ponad 4%.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo.

GPW jest głównym operatorem rynku finansowego w Polsce, który oferuje usługi związane z obrotem akcjami, obligacjami, instrumentami pochodnymi, towarowymi i energetycznymi. GPW jest także właścicielem i zarządcą systemu notowań alternatywnych NewConnect oraz platformy Catalyst dla rynku długu korporacyjnego. GPW została założona w 1991 roku i jest spółką publiczną notowaną na własnym parkiecie od 2010 roku.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: