Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

SPADKI NA WALL STREET PO DECYZJI FED

NASTROJE NA WALL STREET

Dziś sporo danych w Stanach Zjednoczonych będzie publikowane, ale najważniejszą dla rynków informacją jest oczywiście decyzja Fed. Wczorajszą sesję rynek amerykański zamknął spadkami głównych indeksów.

Gośćmi zamknięcia handlu na Wall Street byli przedstawiciele National Grid, spółki dystrybuującej gaz i prąd w Stanach i Wielkiej Brytanii.

CZYTAJ TEŻ: WYNAGRODZENIA W POLSCE ROSNĄ, ZATRUDNIENIE LEKKO SPADA

Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Amgen, która zyskała 2.71% inwestorzy byli oczrowani wzrostem dywidendy o ponad 10% w ciągu pięciu lat.

Najsłabiej wypadła spółka Intel, która spadła 4.54%, inwestorzy wciąż boją się, że spółka nie nadąży z produkcją chipów.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka Textron, która zyskała 4.93% po ogłoszeniu wielkiego kontraktu na opcję zakupu 1500 odrzutowców biznesowych z NetJets.

Największe straty zanotowała spółka Zebra Technologies, która była pod kreską 6.48% po obniżce rekomendacji przez Morgan Stanley.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Nie tylko Donald Trump uważa, że FED nie powinien obniżać kosztu pieniądza w tym roku. Podobnego zdania jest także Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są one znacznie gorsze od oczekiwań analityków.

USA

Przenosimy się za ocean gdzie trwa sezon wynikowy na Wall Street. Dzisiaj raportem za drugi kwartał pochwalił się US Bancorp, które wyglądają mizernie na...

SUROWCE

Złoto najdroższe w historii. Dziś w nocy uncja złota osiągnęła cenę 2 487 dolarów. Rynki przygotowują się wrześniowe cięcie stóp w USA.