Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

SPADKI NA WALL STREET

SPADKI NA WALL STREET

Dziś o dwudziestej polskiego czasu opublikowany będzie raport z posiedzenia Komitetu Otwartego Rynku decydującego o poziomie stóp procentowych w USA. Wczoraj w Nowym Jorku indeksy wyraźnie zmalały. Dow Jones Industrial Average spadł o 0.69%, podczas gdy indeks S&P 500 stracił 1.12%, a indeks NASDAQ Composite 1.26%.

Zamknięcie handlu kasowego odbyło się przy udziale przedstawicieli Equity Bank – jednego z setek lokalnych banków w Stanach Zjednoczonych.

CZYTAJ TEŻ: APPLE I BROADCOM MAJĄ UMOWĘ NA $15 MLD

A w handlu wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Chevron, która zyskała 2.89% po mocnym wzroście ceny ropy naftowej. Najsłabiej wypadła spółka Visa, która spadła 2.90%.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka Moderna, która zyskała 8.69% mimo znacznego spadku sprzedaży szczepionek. Największe straty zanotowała spółka Las Vegas Sands, która zamknęła sesję 6.35% pod kreską.

SPADKI NA WALL STREET

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d