Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

SPADKI NA WALL STREET

WZROSTY NA WALL STREET

Gośćmi zamknięcia nowojorskiej giełdy byli przedstawiciele National Venture Capital Association z okazji 50. rocznicy założenia tej organizacji.

CZYTAJ TEŻ: SKANDAL W NEWAGU. JEST OŚWIADCZENIE

Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Walgreens Boots Alliance Inc (NASDAQ:WBA), która zyskała 4,24%. Najsłabiej wypadła spółka American Express Company (NYSE:AXP), która spadła 1,81%.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka Campbell Soup Company (NYSE:CPB), która zyskała 7,18% po tym, jak firma produkująca żywność pakowaną ogłosiła zyski, które przekroczyły oczekiwania z Wall Street.

Największe straty zanotowała spłółka Brown Forman (NYSE:BFb), która była pod kreską 10,37% po informacji o słabej sporzedaży produkowanego przez spółkę Jacka Danielsa.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

SPADKI NA WALL STREET

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rekordowych wynikach Banku Pekao S.A, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Pawłem Strączyńśkim, wiceprezesem Pekao S.A.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy w Polsce mamy już bańkę w nieruchomościach i kiedy spadną ceny, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Szymonem Pifczykiem, autorem autor...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy KPO, wzrost płac oraz likwidacja tarcz antyinflacyjnych podbiją poziom inflacji, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesor Joanną Tyrowicz, członkinią Rady...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O ulgach dla przedsiębiorców oraz dla współwłaścicieli spółek z o.o. płacących ZUS, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Mirosławą Zugaj, partnerem w Chojnacka &...