Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SPADAJĄ OBROTY NA GPW

ZYSK GPW

Spadają obroty na GPW. W maju łączna wartość obrotu akcjami na głównym rynku przy Książęcej wyniosła 22 i pół miliarda złotych to o ponad 8% mniej niż roku ubiegłym – podała giełda w komunikacie.

Średnia dzienna wartość obrotu akcjami w ramach arkusza zleceń wyniosła nieco ponad 1 miliard złotych, to o 8,6% mniej niż rok wcześniej. Wartość indeksu WIG na koniec maja wyniosła 62 285,97 pkt. i była o 8,5% wyższa niż przed rokiem” – czytamy w komunikacie.

CZYTAJ TEŻ: DARMOWE LEKI ZA PÓŁTORA MILIARDA

Z kolei na rynku NewConnect w maju odnotowano wzrost łącznej wartości obrotu akcjami o 4,5% r/r do poziomu ok 185 milionów złotych. Wartość obrotów akcjami w ramach arkusza zleceń na rynku NewConnect wzrosła o o blisko 10% w porówanniu do ubiegłego roku i wyniosła 184 miliony złtoych.

SPADAJĄ OBROTY NA GPW

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: