Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SPADA LICZBA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Spada liczba użytkowników Allegro. Konkurencja na rynku platform e-commerce odbiera klientów największemu graczowi na polskim rynku – wynika z danych Megapanel Gemius.

ALLEGRO TRACI

W listopadzie liczba użytkowników aplikacji i serwisu Allegro spadła o ponad ponad 210 tysięcy osób. W tym czasie rosła liczba kont na konkurencyjnych portalach i aplikacjach. Liczba użytkowników Shopee wzrosła w listopadzie o ponad 1 mln 200 tysięcy. Z kolei Aliexpress zyskał w tym czasie ponad 600 tysięcy użytkowników.

Jeszcze bardziej zyskał amerykański Amazon, którego liczba użytkowników urosła o ponad 1.5 mln.

CZYTAJ TEŻ: CORAZ MNIEJ NOWYCH OFERT PRACY

Allegro z ponad 21 mln użytkowników pozostaje największą platformą e-commerce w Polsce. Na drugim miejscu jest Shopee, który ma prawie 11 mln użytkowników.

Allegro jest od października 2020 roku notowane na warszawskiej giełdzie. Poniedziałkowy handel zakończył się kursem 25.04 zł, po wzroście o 3.26% w stosunku do piątkowego zamknięcia.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

SPADA LICZBA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Mamy pierwsze rozczarowanie tegorocznego sezonu wyników na GPW. Już po środowej sesji rynkowy broker, spółka XTB podała że w ostatnim kwartale 2022 roku zarobiła...

GOSPODARKA

Santander chce wyemitować obligacje o wartości 5 mld zł. Santander podał, że obligacje będą oprocentowane według zmiennej stopy procentowej, której wysokość zostanie ustalona w...

GPW

Millennium na czele mWIG40 po świetnych wynikach. Kurs banku rósł o 9.30 o 4.5 procent - dodając do wczorajszej kapitalizacji dokładnie tyle, ile bank...

GPW

Alumetal zwiększył zyski o 78% rok do roku do ponad 56 milionów złotych znormalizowanedgo zysku netto- podała firma publikując wstępne wyniki.

%d bloggers like this: