Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SŁABSZY KWARTAŁ MANGATY

KWARTAŁ MANGATY
źródło: Kuźnia Polska

Nieco gorsze niż oczekiwania i dużo słabsze niż przed rokiem wyniki finansowe przedstawił przemysłowy Mangata Holding. W drugim kwartale tego roku spółka zarobiła na czysto 12 mln zł, czyli o 22 procent mniej, niż oczekiwał rynek i niespełna połowę zysku netto sprzed roku. Natomiast kwartalne przychody spółki spadły o 7 proc. do 250 mln zł.

CZYTAJ TEŻ: WALL STREET ROŚNIE CZEKAJĄC NA CPI

Mangata znana starszym inwestorom, jako Zetkama to holding przemysłowy działający w 3 segmentach operacyjnych: automotive, armatura i automatyka przemysłowa. Od 2005 r. akcje spółki notowana są na GPW.

SŁABSZY KWARTAŁ MANGATY

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: