Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SŁABSZY KWARTAŁ MANGATY

KWARTAŁ MANGATY
źródło: Kuźnia Polska

Nieco gorsze niż oczekiwania i dużo słabsze niż przed rokiem wyniki finansowe przedstawił przemysłowy Mangata Holding. W drugim kwartale tego roku spółka zarobiła na czysto 12 mln zł, czyli o 22 procent mniej, niż oczekiwał rynek i niespełna połowę zysku netto sprzed roku. Natomiast kwartalne przychody spółki spadły o 7 proc. do 250 mln zł.

CZYTAJ TEŻ: WALL STREET ROŚNIE CZEKAJĄC NA CPI

Mangata znana starszym inwestorom, jako Zetkama to holding przemysłowy działający w 3 segmentach operacyjnych: automotive, armatura i automatyka przemysłowa. Od 2005 r. akcje spółki notowana są na GPW.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

American Express zanotował bardzo udany drugi kwartał. Spółka pod względem zysku netto przebiła zarówno oczekiwania analityków jak i wyniki sprzed roku. Mimo to nowojorska...

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wizz Air nie ląduje i nie startuje na Okęciu, londyńska giełda nie jest w stanie nadawać komunikatów, latać przestało szereg linii lotniczych w Azji....

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.