Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SIMFABRIC ZABLOKOWANY NA STEAMIE

SimFabric zablokowany na Steamie. Na drugim biegunie znalazły się notowania gamingowej spółki SimFabric. Akcje które w poniedziałek w reakcji na informacje o cenie nowej emisji akcji zyskały ponad 33-procent dzisiaj spadły o ponad 18 proc.

OBROTY GPW W MARCU
AKCJE MBANKU I PEPCO WEJDĄ DO WIG20

To pokłosie zablokowania możliwości kupna gier polskiej spółki na największej na świecie platformie z grami, czyli Steamie. Oficjalnie nie podano przyczyn wycofania produktów SimFabric ze Steamu, ale może mieć to związek z wysypem fejkowych pozytywnych recenzji prologu gry „Cthulhu: Books of Ancients” autorstwa SimFabric.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: ALLEGRO Z PONAD 2-MILIARDOWĄ STRATĄ

Firma z Warszawy na swoim koncie poinformowała na jednym z portali społecznościowych, że nigdy nie korzystała z praktyk zakupu opinii i komentarzy i jest aktualnie w trakcie kontaktu z platformą Steam w celu ustalenia pochodzenia komentarzy i natychmiastowego usunięcia fejkowych treści.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

SIMFABRIC ZABLOKOWANY NA STEAMIE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Stalprofil ze stratą blisko 6 mln zł netto.

GPW

Zysk Ultimate Games wyniósł niemal 7 mln zł.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O inwestycjach, które mogą zapewnić dużą stopę zwrotu w 2023 r. rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Zaorskim z BigShortBet$.

GPW

Fenomenalny debiut spółki Olymp na rynku NewConnect. Kurs na otwarciu wzrósł o ponad 49 proc. do 1,30 zł. Po południu akcje kosztowały już 2.25...

%d bloggers like this: