Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SILNY WZROST CD PROJEKTU

WZROST CD PROJEKT
źródło: CD Projekt

Zapowiedź nowego dodatku do Cyberpunka mocno pomaga dziś kursowi producenta tej gry, czyli CD Projektowi. Na 26 września warszawskie studio zapowiedziało premierę dodatku do gry Cyberpunk 2077 o podtytule Widmo Wolności.

Dodatek zostanie wydany na nową generację konsol (PlayStation 5 i Xbox series X i S) oraz na komputery osobiste. W Widmie Wolności gracze ponownie wcielą się w postać V i wyruszą wraz z nią na ratunek prezydentce Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Bazowa cena dodatku to prawie 30 dolarów.

CZYTAJ TEŻ: WZROSTY NA WALL STREET

Akcje CD Projektu zyskują dziś prawie 10 procent wspinając się na najwyższy poziom od lutego, są też najchętniej handlowanym dziś papierem na całej GPW.

SILNY WZROST CD PROJEKTU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: