Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

SILNE WZROSTY NA WALL STREET

SPADKI NA WALL STREET
foto: pixabay.com

Jest szansa na wzrostowe otwarcie notowań na warszawskiej giełdzie – przynajmniej jeśli za prognozę przyjąć wczorajsze wyniki w Stanach. Sesję zamknęliśmy wzrostami.

Waste Connections, spółka z branży usług komunalnych gościła na wczorajszym zamknięciu handlu. To z okazji 25 rocznicy notowań.

CZYTAJ TEŻ: UBS SPODZIEWA SIĘ 17$ MLD STRATY

A w handlu wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Home Depot, która zyskała 3,56%. Najsłabiej wypadła spółka Intel Corporation (NASDAQ:INTC), która spadła 1,20%.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka Comerica Inc (NYSE:CMA), która zyskała 12,33%. Największe straty zanotowała spółka Aon PLC (NYSE:AON), która była pod kreską 2,63%.

SILNE WZROSTY NA WALL STREET

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d