Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SEZON ROWEROWY PO LOCKDOWNIE PRZYNIÓSŁ SPORE ZYSKI

Dadelo SA, właściciel sklepu internetowego dla rowerzystów CentrumRowerowe.pl publikuje raport finansowy za okres od stycznia do czerwca br. a w nim sprzedaż o 11 milionów złotych większa niże w pierwszym półroczu 2020 roku.

SEZON ROWEROWY PO LOCKDOWNIE PRZYNIÓSŁ SPORE ZYSKI

Sklep z rowerami i akcesoriami dla rowerzystów w sezonie na wymianę sprzętu rowerowego raportuje bardzo pozytywne wyniki za pierwsze półrocze. Przychody z sprzedaży w wysokości 43 milionów złotych, z czego zysk netto stanowił ok. 10% tej kwoty. W pierwszym półroczu wypracowany zysk to ponad 4 miliony złotych i był o 67% większy niż ten w analogicznym okresie zeszłego roku. Dodatkowo zysk był tylko o 300 tys. zł mniejszy niż roczne zyski w 2020 roku, co napawa optymizmem przed drugą połową roku.

Jutro o godzinie 12:15 gościem Biznes24 będzie prezes zarządu Dadelo SA Ryszard Zawieruszyński

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Liczba nowych abonentów Netfliksa w ostatnim kwartale minionego roku okazała się niższa niż oczekiwał rynek, co doprowadziło do 20 proc. przeceny akcji w handlu posesyjnym.

GPW

Mercator Medical miał w czwartym kwartale kw. 7,7 mln zł straty netto, wobec niespełna 349 mln zł zysku w poprzednim roku - szacuje spółka.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.