Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SEZON ROWEROWY PO LOCKDOWNIE PRZYNIÓSŁ SPORE ZYSKI

Dadelo SA, właściciel sklepu internetowego dla rowerzystów CentrumRowerowe.pl publikuje raport finansowy za okres od stycznia do czerwca br. a w nim sprzedaż o 11 milionów złotych większa niże w pierwszym półroczu 2020 roku.

SEZON ROWEROWY PO LOCKDOWNIE PRZYNIÓSŁ SPORE ZYSKI

Sklep z rowerami i akcesoriami dla rowerzystów w sezonie na wymianę sprzętu rowerowego raportuje bardzo pozytywne wyniki za pierwsze półrocze. Przychody z sprzedaży w wysokości 43 milionów złotych, z czego zysk netto stanowił ok. 10% tej kwoty. W pierwszym półroczu wypracowany zysk to ponad 4 miliony złotych i był o 67% większy niż ten w analogicznym okresie zeszłego roku. Dodatkowo zysk był tylko o 300 tys. zł mniejszy niż roczne zyski w 2020 roku, co napawa optymizmem przed drugą połową roku.

CZYTAJ TEŻ: MILION OSÓB NA KWARANTANNIE. WIĘCEJ, NIŻ NA BEZROBOCIU

Jutro o godzinie 12:15 gościem Biznes24 będzie prezes zarządu Dadelo SA Ryszard Zawieruszyński.

SEZON ROWEROWY PO LOCKDOWNIE PRZYNIÓSŁ SPORE ZYSKI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O decyzji Rady Polityki Pieniężnej i również o kondycji polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Henrykiem Wnorowskim, członkiem Rady Polityki Pieniężnej.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aktualnej sytuacji gospodarki niemieckiej rozmawiał Marcin Dobroewolski z BIZNES24 z Matuszem Urbanem, z Oxford Economics.

BANKI

O prawie 180 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosły zyski banków w Polsce.

USA

Akcje Apple wzrosły wczoraj o prawie 2 proc. A to sprawiło, że amerykański gigant znowu ma 3 biliony kapitalizacji. Po raz pierwszy Apple przekroczył...

%d