Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

SEJM: CENY PRĄDU BEZ ZMIAN DO WAKACJI?

Poselski projekt mrożenia cen energii w przyszłym roku trafi do dalszych prac. Rządowy został odrzucony

WNIOSKI O TAŃSZY PRĄD

Projekt autorstwa grupy posłów Koalicji Obywatelskiej oraz Polski 2050 zakłada mrożenie cen energii elektrycznej w pierwszej połowie 2024 r. oraz utrzymanie w tym okresie dotychczasowych cen gazu i ciepła systemowego – czyli za prąd i gaz zapłacimy praktycznie tyle co w 2022 roku.

Teraz projekt trafi do Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych oraz Komisji Finansów Publicznych.

W pierwszym czytaniu odrzucony został natomiast projekt mrożenia cen prądu przygotowany przez ustępujący rząd Mateusza Morawieckiego.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O akcjach Kernela i decyzji o obniżeniu kapitału zakładowego, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jarosławem Dominiakiem, prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rosnących zarobkach w Polsce i o tym jak te wzrosty wpłyną na gospodarkę rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Kazimierzem Sedlakiem, dyrektorem...