Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

Bez kategorii

SANTANDER RADZI KUPUJ AKCJE PCF

O ponad 14 proc. wzrosły we wtorek akcje producenta gier video People Can Fly.

SANTANDER RADZI KUPUJ AKCJE PCF

To efekt rekomendacji analitków z Biura Maklerskiego Santandera którzy zalecają kupno akcji spółki, a cenę docelową wyznaczyli na 63,7 zł. Dziś akcje PCF kosztują 48 zł.
Kurs podbiła też informacja, że prezes spółki Sebastain Wojciechowski ostatnio dokupił spory pakiet akcji swojej spółki.

PCF to wydawca wysokobudżetowych gier typu premium. Od grudnia akcje spółki notowane są na głównym parkiecie GPW.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

RYNKI

Polska Grupa Energetyczna planuje mega emisję akcji z której chce pozyskać aż 3 mld zł. Pozyskane pieniądze maja iść na m.in. na dekarbonizację oraz...

GPW

Tak czerwono w WIG20 nie było od dawna – we wtorek kilkanaście minut przed jedenastą niemal wszystkie spółki największego indeksu warszawskiej giełdy traciły wobec...