Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

AZJA

SAMSUNG KONTRATAKUJE. WYDA 206 MLD USD NA ROZWÓJ

SAMSUNG KONTRATAKUJE. WYDA 206 MLD USD NA ROZWÓJ
FOT.: Samsung

Samsung kontratakuje. Koreański producent elektroniki, mocno naciskany i pozbawiany udziałów rynkowych przez chińskich producentów – zamierza wydać w ciągu najbliższych 3 lat ponad 200 miliardów dolarów na ekspansję.

CZYTAJ TEŻ: CENY DREWNA 2022 – BĘDZIE POWTÓRKA Z 2021? CENY TARCICY JUŻ ROSNĄ – MÓWI RAFAŁ SZEFLER Z PIGPD

SAMSUNG KONTRATAKUJE – PLANY EKSPANSJI

Spółka ogłosiła plan ekspansji dziś w nocy polskiego czasu. 206 miliardów dolarów trafi na inwestycje w m.in. produkcję półprzewodników, rozwój rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję oraz biofarmację – z tej ostatniej branży Samsung w Polsce jest akurat mało znany.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Orlen będzie potrzebował mnóstwo pieniędzy. Spółka chce w ciągu najbliższych 10 lat wydać prawie 50 miliardów złotych - czyli niemal 5 miliardów rocznie -...

ITBIZNES

W programie Pieniądze z Papieru rozmowa z drem Andrzejem Jeznachem, przedsiębiorcą i teoretykiem zarządzania, autorem książki "Szef, którego szukamy"