Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BANKI

RZECZNIK FIN. VS NOBLE SECURITIES

Rzecznik finansowy poinformował dzisiaj o złożeniu powództwa w postępowaniu grupowym przeciwko Noble Securities. Przyczyną tej decyzji były wnioski i sygnały zgłaszane przez klientów Getin Noble Bank S.A., dotyczące sprzedaży obligacji tego banku.

INFOLINIA DLA KLIENTÓW GETIN BANKU
źródło: BIZNES24

Rzecznik wyjaśnił, że trakcie procesu sprzedaży obligacji klienci, będący najczęściej w wieku senioralnym, nie byli informowani lub byli informowani w niewłaściwy sposób o szeregu ryzyk związanych z nabyciem obligacji Getin Noble Bank.

W komunikacie napisano, że Rzecznik Finansowy będzie informował o postępach w sprawie. Klienci zainteresowani postępowaniem proszeni są o śledzenie informacji rzecznika.

Tryb postępowania w postaci dochodzenia roszczeń w postępowaniu grupowym musi w pierwszej kolejności zostać zaakceptowanym przez sąd.

Dopiero prawomocne postanowienie sądu w tym zakresie umożliwi włączanie się do sprawy innym poszkodowanym – czytamy w komunikacie.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

RZECZNIK FIN. VS NOBLE SECURITIES

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...