Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

RZĄD WESPRZE M.IN GASTRONOMIĘ, ALE NIE BEZ KPO

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji pojawiło się rozporządzenie, która zakłada pomoc de minimis dla branży gastronomicznej, hotelarskiej turystycznej i kulturalnej – fundusze na ten cel mają pochodzić z KPO.

INFLACJA W POLSCE
foto: pixabay.com

Wsparcie będzie udzielane dla firm z sektora MŚP na inwestycje dla przedsiębiorstw w produkty, usługi i kompetencje pracowników oraz kadry związane z dywersyfikacją działalności.


Najważniejszy w całym programie jest fakt, że pomoc będzie udzielana w formie bezzwrotnego wsparcia finansowego.

Inicjatywa powstała pod auspicjami Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, a samo wsparcie ma być udzielane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jednak na pytanie BIZNES24, kiedy możemy się spodziewać rozpoczęcia naboru wniosków PARP odpowiedziała, że wciąż jeszcze nie ma umowy w tej sprawie z ministerstwem, a prawdopodobnie środki na pomoc dla przedsiębiorców będą dostępne dopiero po odblokowaniu pieniędzy z KPO.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Trwa kadrowa miotła w państwowych instytucjach. Minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz odwołała zarząd Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nowinkach prowadzących do tego, że biznes jest mniej szkodliwy rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Mają Wasilewską, ekspertką Departamentu Analiz i Strategii Polskiej...

DOTACJE

PARP przedłuża program dotacji na innowacje w firmach.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O grantach i innych formach wsparcia dla firm rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Agnieszką Wykrzykowską z Grant Thornton.