Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

DOTACJE

RZĄD PRACUJE NAD WYDŁUŻENIEM TARCZ FINANSOWYCH

Rząd pracuje nad zmianami w Tarczy Finansowej dla dużych firm. Nowe zasady mają wydłużyć do 30 września możliwość zawierania umów pożyczek płynnościowych i pożyczek preferencyjnych. Wypłata przewidziana jest do 31 grudnia.

RZĄD PRACUJE NAD WYDŁUŻENIEM TARCZ FINANSOWYCH

To szczególnie ważne dla tych przedsiębiorców, którzy złożyli wnioski o wsparcie finansowe w ramach Tarczy w kwietniu – czyli w ostatnim możliwym terminie. Według analiz Polskiego Funduszu Rozwoju widać duże zapotrzebowanie firm na finansowanie z Tarczy Finansowej i zasadne jest wydłużenie możliwości korzystania z tej formy pomocy.

Rząd zajmie się także zmianami w ramach Tarczy Finansowej 2.0 dla mikro, małych i średnich firm. Te będą mogły składać wnioski o wsparcie lub odwoływać się do 23 sierpnia pod warunkiem, że złożyli wniosek o udzielenie subwencji do PFR do 15 kwietnia tego roku.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

BIZNES I POLITYKA

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych środków. A tym może się wydawać współpraca pracodawców ze związkowcami. Mimo że nie zawsze było im po drodze, strony zjednoczyły...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nastrojach w firmie rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Agatą Duliniec, prezes GNIOTPOL Trailers.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w transporcie i logistyce, w tym również węgla rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Bartoszem Miszkiewiczem, prezesem firmy SymLog.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co najbardziej niepokoi polskich przedsiębiorców i co rząd robi aby utrzymać dostawy energii i pomóc w problemie enrgetycznym - rozmawiał Marcin Dobrowolski...

%d bloggers like this: