Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GOSPODARKA

RZĄD: NIE DLA UKRAIŃSKIEGO ZBOŻA

KANAŁ ZBOŻOWY

15 września kończy się embargo na ukraińskie zboże. Polska zabiega o jego przedłużenie. Ukraina o całkowite zniesienie.

Minister do spraw Unii Europejskie Szymon Szynkowski vel Sęk w rozmowie na antenie RMF FM odpowiadał na pytanie o potencjalną skargę Ukrainy do Światowej Organizacji Handlu.

Według ministra jest to groźba i jeden z kolejnych elementów nacisku ze strony ukraińskiej. Zdaniem polityka te elementy niekiedy przekraczają pewne ramy klasycznej dyplomacji.

Polityk zapewnia, że rząd nie ugnie się pod naciskami międzynarodowych partnerów i po 15 września Polska nie zniesie embarga na ukraińskie zboże.

RZĄD: NIE DLA UKRAIŃSKIEGO ZBOŻA

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: