Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

RYNKI USA CZEKAJĄ NA POROZUMIENIE

OPTYMIZM NA WALL STREET

Liczne dane ze Stanów, m.in. o dochodach Amerykanów, poznamy dziś po południu. Na rynkowy sentyment wpływa przede wszystkim odliczanie dni do spodziewanej niewypłacalności rządu federalnego. Rynki akcji zamknęły sesję bez większych zmian.

Z okazji Tygodnia Floty Stanów Zjednoczonych gościem ceremonii zamknięcia handlu był Carlos Del Toro, sekretarz marynarki wojennej USA.

WITTCHEN Z 43% WZROSTEM PRZYCHODÓW ROK DO ROKU

A w handlu wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Microsoft, która zyskała 3.85% na fali zachwytu nad sztuczną inteligencją. Najsłabiej wypadła spółka Intel, która spadła 5.52%.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka NVIDIA, która zyskała 24.37% pompowana przez bombastyczne prognozy zapotrzebowania na mikroprocesory do działania sztucznej inteligencji. Największe straty zanotowała spółka Dollar Tree, sieć dyskontów z towarami w cenie mniejszej niż 1 dolar straciła na zamknięciu 12.03%.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Nie tylko Donald Trump uważa, że FED nie powinien obniżać kosztu pieniądza w tym roku. Podobnego zdania jest także Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są one znacznie gorsze od oczekiwań analityków.

USA

Przenosimy się za ocean gdzie trwa sezon wynikowy na Wall Street. Dzisiaj raportem za drugi kwartał pochwalił się US Bancorp, które wyglądają mizernie na...

SUROWCE

Złoto najdroższe w historii. Dziś w nocy uncja złota osiągnęła cenę 2 487 dolarów. Rynki przygotowują się wrześniowe cięcie stóp w USA.