Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

RYANAIR WYDA MILIARDY DOLARÓW W UKRAINIE

RYANAIR ZAROBI MNIEJ
Źródło: Pexels

Ryanair ogłosił plany zainwestowania ponad 3 miliardów dolarów w odbudowę ukraińskiego przemysłu lotniczego po zakończeniu wojny – poinformowały władze irlandzkiego taniego przewoźnika.

CZYTAJ TEŻ: CHINY CHCĄ ROZKRĘCIĆ GOSPODARKĘ

Firma deklaruje pomoc po zakończeniu działań wojennych i po ogłoszeniu przez Agencję Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego, że latanie do Ukrainy jest już bezpieczne. Przewoźnik zobowiązał się do powrotu z tanimi lotami do Ukrainy w czasie ośmiu tygodni od ponownego otwarcia ukraińskiej przestrzeni powietrznej. W pierwszym roku po wojnie Ryanair planuje zaoferować 5 milionów miejsc dla pasażerów lecących do i z Ukrainy, a w czasie pięciu lat ta liczba ma wzrosnąć do 10 milionów miejsc.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O odbudowie Ukrainy i funduszach do tego przeznaczonych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem Wituckim, prezydentem Konfederacji Lewiatan.

FIRMA

Już prawie 7 procent pracowników w Polsce - legalnie zatrudnionych - to cudzoziemcy. Tak wynika z opublikowanych dziś danych GUS. Najszybciej rośnie liczba przybyszów...

UKRAINA

W przyszłym tygodniu spodziewany jest przełom w sprawie rozpoczęcia rozmów akcesyjnych z Ukrainą i Mołdawią - podają źródła w UE.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O inwestowaniu w Polsce rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Iwoną Chojnowską-Haponik, Business Consulting Director w JLL.